Versenyeredmények a 2007-2008-as tanévben
Tantárgy |
Verseny |
Kategória |
Tanuló neve
|
Tanuló osztálya |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Német nyelv |
A Külkereskedelmi Főiskoláért Alapítvány, A Nyelvek Európai Napja alkalmából rendezett német szépkiejtési verseny |
Tóth Henriett |
II. |
|||
Kerületi Német tanulmányiverseny | 7-8.osztály |
Janka Gabriella |
7.b | II. |
Horváth Sára | |
7-8.osztály |
Kiss Erik |
7.a | V. |
Horváth Sára | ||
7-8.osztály |
Tóth Henriett |
8.a | I. |
Horváth Sára | ||
7-8.osztály |
Pallagi Szilvia |
8.a | II. |
Horváth Sára | ||
7-8.osztály vers |
Rózsa Dorottya |
7.b | II. |
Horváth Sára | ||
7-8.osztály vers |
Csicsák Dóra |
8.a | II. |
Horváth Sára | ||
7-8.osztály próza |
Tóth Henriett |
8.a | I. |
Horváth Sára | ||
9-10. osztály próza |
Gergely Kitty |
10.a | III. |
Assenbrenner Judit | ||
Angol nyelv |
A Külkereskedelmi Főiskoláért Alapítvány, A Nyelvek Európai Napja alkalmából kiírt " Miért jó idegen nyelvet tanulni?" című pályázat | Varga Máté Imre |
11.b | I. |
Erdélyiné Aradi Beáta | |
A Külkereskedelmi Főiskoláért Alapítvány, A Nyelvek Európai Napja alkalmából kiírt " Miért jó idegen nyelvet tanulni?" című pályázat | Varga Ádám Benjámin |
11.b | I. |
Erdélyiné Aradi Beáta | ||
OKTV | 1.kategória |
Baumgartner Zoé |
11.c | 2. fordulóba jutott |
Erdélyiné Aradi Beáta | |
OKTV | 1.kategória |
Németh Anna Borbála |
11.b | 2. fordulóba jutott |
Erdélyiné Aradi Beáta | |
Magyar |
"Szép magyar beszédért" verseny | 7-8. osztály iskolai forduló |
Győri Renáta |
8.a | I. |
|
Pásztor Balázs |
8.a | II. |
||||
Fiedler Dóra |
7.b | III. |
||||
Major Bence |
7.a | III. |
||||
9-12. osztály iskolai ford. |
Nagy Dávid |
11.c | I. (budapesti fordulóba jutott) |
|||
Károly Dóra |
12.a | II. |
||||
Kerületi "Szép magyar beszédért" verseny | 7-8. osztály |
Győri Renáta |
8.a | III. |
Elmerné Csorba Edit | |
Édes anyanyelvünk | Tóth Anna |
12.a | országos döntőbe jutott |
Jászberényi Zsuzsa | ||
OKTV magyar nyelv és irodalom | Sütő Fanni |
12.c | 2. fordulója jutott |
Jászberényi Zsuzsa | ||
Rajz |
||||||
A Külkereskedelmi Főiskoláért Alapítvány, A Nyelvek Európai Napja alkalmából rendezett rajzpályázat | Mogyorósy Marietta |
10.b | II. |
|||
"La Mia Italia"- "Az én Olaszországom" | Festészet |
Szekeres Petra |
emléklap |
|||
"La Mia Italia"- "Az én Olaszországom" | Festészet |
Mogyorósy Marietta |
emléklap |
|||
Fizika |
"Öveges József Országos Fizika Feladatmegoldó Verseny kerületi fordulója | 8. osztály |
Dobák Zsófia |
8.b | II. |
|
"Öveges József Országos Fizika Feladatmegoldó Verseny kerületi fordulója | 8. osztály |
Bodócs Dóra |
8.b | III. |
||
Mikola Sándor Fizikaverseny | Bártfay György |
9.b | 2. fordulója jutott |
|||
Számítástech. |
Kerületi Számítástechnikai Verseny (komplex kategória) | 7-8. osztály |
Majsai Ádám |
8.b | III. |
|
Magyar nyelv és irodalom |
Kárpát-medencei rovásírás verseny | Elődöntő "botra rovás" |
Pápai Enikő |
7.b | I. |
|
Elődöntő "összerovás" |
I. |
|||||
OKTV | 1. kategória |
Sütő Fanni |
12.c | 2. fordulóba jutott |
Jászberényi Zsuzsa | |
Matematika |
Arany Dániel Matematika Tanulóverseny | |||||
Kezdők I. kategória |
Bártfay György |
9.b | 2. fordulóba jutott |
Szemes Balázs | ||
Geletei Gábor |
9.a | 2. fordulóba jutott |
Szemes Balázs | |||
Jászai Henrietta |
10.nyek | 2. fordulóba jutott |
Szemes Balázs | |||
Haladók I. kategória |
Dálya Zsuzsanna |
10.b | 2. fordulóba jutott |
Őzséné Suhaj Edit | ||
Fehér Orsolya |
10.c | 2. fordulóba jutott |
Gyulay Éva | |||
Rőmer Gábor |
11.nyek | Gyulay Éva | ||||
Sajben Stefánia |
11.nyek | Gyulay Éva | ||||
Szabados István |
11.nyek | Gyulay Éva | ||||
Tassonyi Tímea |
10.b | Őzséné Suhaj Edit | ||||
Tóth Anna |
10.b | 2. fordulóba jutott Döntőbe jutott |
Őzséné Suhaj Edit | |||
Tóth Anna |
10.b | Országos 21. helyezett |
Őzséné Suhaj Edit | |||
Ács Anna |
10.b | 2. fordulóba jutott |
Őzséné Suhaj Edit | |||
Kerületi Matematikaverseny | 7.osztály |
Sajtos Viktor |
7.b | I. |
Őzséné Suhaj Edit | |
8. osztály |
Tóth Henriett |
8.a | III. |
Csolakov János | ||
Alapműveltségi Verseny (1. forduló) | 7.osztály |
Deák Vivien |
7.a | IV. |
Őzséné Suhaj Edit | |
Rideg Vivien |
7.a | III. |
Őzséné Suhaj Edit | |||
Szécsi Balázs |
7.b | VIII. |
Őzséné Suhaj Edit | |||
8.osztály |
Katus Ádám |
8.b | IV. |
Csolakov János | ||
Tóth Henriett |
8.a | VI. |
Csolakov János | |||
Apáczai Matematikaverseny (országos) | NYEK |
Hevesi Barbara |
9.nyek | 1. forduló után továbbjutott |
Jánvári Zsuzsa | |
Gordiusz Matematikaverseny | 9. évfolyam |
Bártfay György |
9.b | II. |
Szemes Balázs | |
10. évfolyam |
Kasza Gábor |
10.a | I. |
Smejkál Szilvia | ||
Tóth Anna |
10.b | II. |
Őzséné Suhaj Edit | |||
12.évf. |
Hargitai Ákos |
12.a | I. |
Szemes Balázs | ||
Csonka Bálint |
12.a | II. |
Szemes Balázs | |||
Földrajz |
Kitaibel Pál Középiskolai Biológia Verseny fővárosi döntő | Gimnáziumok 9. évf. |
Tanai bernadett |
9.b | III. Országos döntőbe jutott |
Bognárné Montovay Ildikó |
Gimnáziumok 9. évfolyama |
Ludányi András |
10.b | III. Országos döntőbe jutott |
Bognárné Montovay Ildikó | ||
"Öveges József Országos Fizika Feladatmegoldó Verseny kerületi fordulója | 8. osztály |
Dobák Zsófia |
8.b | II. |
||
"Öveges József Országos Fizika Feladatmegoldó Verseny kerületi fordulója | 8. osztály |
Bodócs Dóra |
8.b | III. |
||
Biológia |
Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny | Fővárosi forduló 9.évf. |
Tanai Bernadett |
9.b | III. |
Bognárné Montovay Ildikó |
Fővárosi forduló 10.évf. |
Ludányi András |
10.b | III. |
Bognárné Montovay Ildikó | ||
Kémia |
Hevesy György Kémiaverseny (kerületi) | 7-8. oszály |
Cho Okwa Anna |
8.b | III. (fővárosi fordulóba jutott) |
Vasvári Ágnes |
Bodócs Dóra |
8.b | IV. |
Vasvári Ágnes |