Versenyeredmények a 2006-2007-es tanévben
Tantárgy | Név.osztály | Verseny | Helyezés | Felkészítő tanár |
---|---|---|---|---|
Kémia | Németh Márton 12.a | OKTV | 2. fordulóba jutott | |
Bodócs Dóra 7.b | Hevesy György Kerületi Kémia Verseny 7. | II. hely | Vasvári Ágnes | |
Cho Okwa Anna 7.b | Hevesy György Kerületi Kémia Verseny 7. | III. hely | Vasvári Ágnes | |
Farkas Dóra 8.b | Hevesy György Kerületi Kémia Verseny 8. | II. hely | Vasvári Ágnes | |
Bártfay György 8.b | Hevesy György Kerületi Kémia Verseny 8. | III.hely | Vasvári Ágnes | |
Biológia | Tanai Bernadett | Herman Ottó Kerületi Biológia Verseny (kerületi forduló) |
I. hely | Bognárné Montovay Ildikó |
Biológia | Tanai Bernadett | Herman Ottó Kerületi Biológia Verseny (fővárosi forduló) |
III. hely | Bognárné Montovay Ildikó |
Biológia | Tanai Bernadett | Herman Ottó Kerületi Biológia Verseny (országos döntő) |
XI. hely | Bognárné Montovay Ildikó |
Fizika | Németh Márton 12.a | OKTV | 2. fordulóba jutott | |
Németh Márton | Országos Szilárd Leó Fizika Verseny | XVIII. hely | Dékán Tamás | |
Bártfay György | Öveges József Országos Fizika Verseny budapesti döntő | IV. hely | Csolakov János | |
Matematika | Rákóczi Boglárka 7.a | Kerületi Matematika Verseny | III. hely | Pongó Ágnes |
Bártfay György 8.b | Kerületi Matematika Verseny | I. hely | Szemes Balázs | |
Bártfay György 8.b | Alapműveltségi Matematikaverseny 2007. körzeti forduló | I. hely | Szemes Balázs | |
Kasza Gábor 9.a | GORDIUSZ Matematika Tesztverseny | III. hely | Smejkál Szilvia | |
Ács Anna 9.b | GORDIUSZ Matematika Tesztverseny | IV. hely | Őzséné | |
Tóth Anna 9.b | GORDIUSZ Matematika Tesztverseny | VI. hely | Őzséné | |
Hajnal Kristóf 10.a | GORDIUSZ Matematika Tesztverseny | IV. hely | Gyulay Éva | |
Keszeg András 10.a | GORDIUSZ Matematika Tesztverseny | X. hely | Gyulay Éva | |
Farkas Bence 11. b | GORDIUSZ Matematika Tesztverseny | III. hely | Szemes Balázs | |
Ableda Péter 11.a | GORDIUSZ Matematika Tesztverseny | VII. hely | ||
Hargitai Ákos 11.a | GORDIUSZ Matematika Tesztverseny | VIII. hely | ||
Reményi Dávid 12.c | GORDIUSZ Matematika Tesztverseny | IV. hely | Gyulay Éva | |
Gulyás Kolos 12.d | GORDIUSZ Matematika Tesztverseny | VI. hely | Gyulay Éva | |
Fölöp Balázs 12.c | GORDIUSZ Matematika Tesztverseny | VIII. hely | Gyulay Éva | |
Francia nyelv | Ficsor Zsófia 12.a | OKTV | 2. fordulóba jutott | |
Német nyelv | Tóth Henriett 7.a | OÁTV iskolai forduló | I. hely | |
Bocskor Kitti 8.a | OÁTV iskolai forduló | I. hely | ||
Tóth Henriett 7.a | OÁTV kerületi forduló | I. hely | ||
Bocskor Kitti 8.a | OÁTV kerületi forduló | I. hely | ||
Tóth Henriett 7.a | Szépkiejtési Verseny (kerületi) Próza kategória | I. hely | ||
Gergely Kitti 9.a | Szépkiejtési Verseny (kerületi) Próza kategória V. korcsoport | I. hely | ||
Gergely Kitti 9.a | Szépkiejtési Verseny Próza kategória V. korcsoport | I. hely | ||
Magyar | Csicsák Dóra 7.a | Kerületi helyesírási verseny | II. hely | |
Korom Eszter 8.b | Kerületi helyesírási verseny | I. hely | ||
Ficsor Zsófia 12.a | OKTV | 2. fordulóba jutott | ||
Nagy Dávid 10.c | „Szép Magyar Beszéd” | fővárosi fordulóba jutott | Elmerné Csorba Edit | |
Nagy Dávid 10.c | „Szép Magyar Beszéd” Verseny fővárosi döntő, gimnáziumi kategória | IV. országos döntőbe jutott | Elmerné Csorba Edit | |
Könyvtárismeret | Németh Petra 8.b | Kerületi könyvtárhasználati verseny | II. hely | Horváth Klára |
Farkas Dóra 8.b | Kerületi könyvtárhasználati verseny | II. hely | Horváth Klára | |
Boros Gyula 10.b | Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny fővárosi szóbeli forduló | I. | Horváth Klára | |
Boros Gyula 10.b | Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny Országos döntő | I. | Horváth Klára | |
Diákújságírás | Keszeg András | GRAFO-MÁNIA Kerületi Diákújságíró Fesztivál | különdíj | Szepesi Gábor |
Rajz | Tanai Bernadett 8.b | Kerületi Rajz Verseny | II. hely fővárosi fordulóba jutott | Németh Gyula |