Szerb Antal Gimnázium
Tanáraink és egyéni fogadóóráik - 2018/2019
Kérjük a Szülőket, hogy az egyéni fogadóórákat minden esetben telefonon, vagy az e-naplón keresztül egyeztessék a szaktanárokkal!
Az iskola csengetési rendjét az alábbi oldalon találják meg!

Név
Szak(ok)
Fogadóóra
Inotai István, intézményvezető
(történelem, könyvtár, társadalom- és állampolgári ismeretek szak)
 
    
szerda
1. és 2. óra
Némethné Nyikos Katalin, int.v.h.
(biológia, földrajz)
nnyikos
  
Limpár Zsuzsanna, int.v.h.
(német nyelv)
 

Assenbrenner Judit
(német nyelv)
 
Bajczi Tünde (8.b)
(angol nyelv)
bajczi
Bognárné Montovay Ildikó (10.a)
(biológia, földrajz)
 
  
Borbélyné Barna Csilla
(testnevelés)
 
Csete Attila (11.c)
(testnevelés)
 
Cselőtei Gábor
(biológia, kémia)
 
  

Csolakov János
(matematika, fizika, informatika)
 
    
Csorba Edit
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
 
  
Drubina Éva
(angol nyelv)
eva.drubina
Farkasné Tóth Emma
(magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv)
 
  
Dr. Fridliné Dr. Lajos Ildikó
(biológia, kémia)
 
  
Fritz Erzsébet
(német nyelv)
 
Hallai Csilla
(magyar nyelv és irodalom, könyvtáros)
 
  
Hazir Barbara
(matematika, fizika)
 
  
GYED
Hegedüsné Lellei Andrea
(angol nyelv)
landrea
Hegyiné Farkas Éva (12.d)
(fizika, informatika)
 
  
Jánvári Zsuzsanna (12.b)
(matematika)
 
Kántor Gábor (9.c)
(francia nyelv, társadalomismeret)
kantorg
  
Kiss Gergely
(angol nyelv)
kissgergely
Kiss Roland (9.ny)
(angol nyelv, francia nyelv)
 
  
Kissné Korbel Andrea (11.d)
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
 
  
Kovács Sándor
(matematika, fizika)
 
  
Lehoczki György (9.b)
(földrajz, történelem)
 
  
Limpár Zsuzsanna, int.v.h.
(német nyelv)
 
Maácz László (10.c)
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
 
  
Matula Gabriella
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
matula
  
Mihály Tünde
(angol nyelv, német nyelv)
 
  
Mikecz Tamásné
(magyar nyelv és irodalom, latin nyelv)
 
  
Molnár István
(testnevelés, földrajz)
molnari
  
Molnárné Pohner Mariann (12.a)
(német nyelv)
 
Németh Gyula
(rajz, művészetek)
 
Némethné Nyikos Katalin, int.v.h.
(biológia, földrajz)
nnyikos
  
Nitkulinecz Zsanett
(ének-zene)
 
Orha Zoltán
(fizika)
 
Pesti Pálma
(angol nyelv)
 
Rubint István (10.b)
(történelem, társadalomismeret)
 
  
Ruh Katalin (9.d)
(magyar nyelv és irodalom)
 
Scheuringné Domonkos Éva (11.b)
(magyar nyelv és irodalom, francia nyelv)
 
  
Schützné Horváth Sára (8.a)
(német nyelv, francia nyelv)
horvaths
  

Szabóné Szebeni Márta (12.c)
(angol nyelv, testnevelés)
 
  
Szányelné Ősz Andrea
(angol nyelv)
 
Szemes Balázs (11.a)
(matematika, fizika)
 
  
Dr. Szepesi Gábor (7.b)
(történelem, földrajz, társ.ism.)
 
    
Szilágyi Ottilia (9.a)
(matematika, kémia)
 
  
Tagai Edina
(olasz nyelv, történelem)
 
  
Takáts Botond (10.d)
(informatika)
btakats
Tóth Andrea
(testnevelés)
 
Török Bíborka
(matematika)
 
Vasváry Virág
(angol nyelv, latin nyelv)
 
  
Vigh Hajnalka (7.a)
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
 
  
Vinczéné Farkas Györgyi
(angol nyelv)
 
Zsurzsucz Marianna
(matematika, fizika)